نشست صمیمانه مدیرعامل و پرسنل شرکت

به گزارش روابط عمومی شرکت تلیسه نمونه: مدیرعامل شرکت تلیسه نمونه با دعوت از پرسنل واحدهای شهریار و واحد حسن آباد ضمن تبریک به مناسبت عید سعید قربان و قدردانی از زحمات پرسنل شرکت، با اهدای  هدیه ، تولد همکاران را تبریک گفته و برای آن ها و خانواده محترمشان آرزوی سلامتی و موفقیت کردند.

ادامه مطلب

برپایی ایستگاه صلواتی در شرکت تلیسه نمونه به مناسبت جشن عید قربان

عید سعید قربان از عیدهای بزرگ مسلمانان که در روز دهم ذی حجه می باشد. در همین راستا به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان شرکت تلیسه نمونه ضمن برپایی ایستگاه صلواتی، با شیرینی و شربت از شهروندان پذیرایی نمود

ادامه مطلب

مراسم عزاداری و سوگواری شهادت امام محمد باقر (علیه السلام)

به گزارش روابط عمومی شرکت تلیسه نمونه: مراسم عزاداری و سوگواری شهادت امام محمد باقر (علیه السلام) همزمان با سالروز شهادت آن حضرت با حضور مدیران، مسئولین و جمعی از پرسنل شرکت در مسجد امام حسن عسگری(ع) شرکت برگزار گردید.

ادامه مطلب

آگهی استخدام

شرکت دامداری تلیسه نمونه (سهامی عام) در نظر دارد جهت تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود از افراد واجد شرایط ذیل دعوت به همکاری نماید.

ادامه مطلب

مراسم جشن سالگرد ازدواج حضرت امیرالمومنین علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س)

به گزارش روابط عمومی شرکت تلیسه نمونه:
همزمان با اول ذی‌الحجه مراسم جشن سالگرد ازدواج حضرت امیرالمومنین علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) با حضور مدیران، مسئولین، جمعی از همکاران به همراه خانواده در مسجد امام حسن عسگری(ع) برگزار شد.

ادامه مطلب

عملیات چاپر یونجه و سیلاژبگ

به گزارش روابط عمومی شرکت تلیسه نمونه: در روز شنبه مورخ 1403/03/19 در شرکت تلیسه نمونه عملیات تهیه سیلاژ یونجه به صورت بگ کردن آغاز شد. این عملیات برای بالا بردن ارزش غذایی یونجه و مصرف بهینه علوفه در حال انجام می‌باشد که با این عملیات ضمن حفظ پروتئین یونجه در حد بالا و همچنین خوش خوراکی در افزایش تولید نیز نقش به سزایی خواهد داشت

ادامه مطلب

برداشت جو

به گزارش روابط عمومی شرکت تلیسه نمونه: عملیات برداشت جو در روز چهارشنبه مورخ 1403/03/16 از سطح 60 هکتار اراضی کشاورزی شرکت تلیسه نمونه (واحد شهریار) آغاز شد.

ادامه مطلب

روز جهانی محیط زیست

به گزارش روابط عمومی شرکت تلیسه نمونه: روز جهانی محیط زیست فرصتی است برای همگان تا با بازنگری در آن چه که در اثر گسترش نگاه های یک سویه و منفعت طلبانه بخشی در بهره برداری غیر اصولی و بی ضابطه، بر طبیعت و محیط زیست وارد می شود

ادامه مطلب

جلسه کمیته ریسک

به گزارش روابط عمومی شرکت تلیسه نمونه: برگزاری جلسه کمیته ریسک ویژه سه ماهه اول سال جاری در راستای پاسخ به رسیک های شناسایی شده با حضور مدیران و مسئولین مربوطه در روز چهارشنبه مورخ 1403/03/16 در دفتر مرکزی شرکت دامداری تلیسه نمونه برگزار گردید.

ادامه مطلب

مراسم بزرگداشت سالگرد امام راحل و شهدای قیام خونین 15 خرداد

به گزارش روابط عمومی شرکت تلیسه نمونه : چهارده خرداد سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر نظام مقدس جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، روزی است که ملت بزرگ ایران و آزادگان جهان در فراق رهبر حکیم و مقتدای خویش به سوگ نشستند.

ادامه مطلب

به مناسبت رحلت بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران

به گزارش روابط عمومی شرکت تلیسه نمونه : همزمان با سی و پنجمین سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)، شرکت تلیسه نمونه در اقدامی فرهنگی جهت خدمات به عزاداران امام راحل اقدام به برپایی ایستگاه صلواتی نموده است. در این ایستگاه صلواتی که از صبح روز دوشنبه مورخ 1403/03/14 در جوار حرم آن حضرت برپا گردید، با کیک، آبمیوه و آب معدنی از عزاداران پذیرایی به عمل آمد.

ادامه مطلب

برگزاری جلسه کمیته فنی بازرگانی

به گزارش روابط عمومی شرکت تلیسه نمونه: در روز چهارشنبه مورخ 1403/03/09 جلسه کمیته فنی بازرگانی با حضور مدیران محترم عامل و مالی جناب آقایان مهندس رفیع زاده و مهندس کرمی، مدیران و کارشناسان محترم بازرگانی، تولید دامپروری و حراست در دفتر مرکزی شرکت دامداری تلیسه نمونه با موضوعیت بررسی، تامین نهاده ها، مواد اولیه و فروش محصولات تولیدی شرکت برگزار گردید.

ادامه مطلب